Sławek Mazur

fotografia

8 grudnia 2009 r. w Hali Globus w Lublinie odbył się pierwszy koncert finalistów drugiej edycji programu "Mam Talent".

Kto program ogląda, ten wie o co chodzi, a kto nie ogląda, tego pewnie i zdjęcia nie zainteresują :) Ja należę do fanów "Mamtalenta", więc czułem silną wewnętrzną potrzebę, żeby tam być :) Z aparatem oczywiście, co nie było łatwe, bo regulamin zabraniał wnoszenia sprzętu foto, co przy wejściu było skrupulatnie sprawdzane przez ochronę. Na szczęście udało mi się wyrobić akredytację prasową (w tym miejscu pragnę gorąco podziękować osobom, którym to zawdzięczam ;) ), więc ze zdjęciami nie było stresu.

Najpierw uczestnicy zaprezentowali występy indywidualne. Myślałem żeby w tym miejscu napisać kto zrobił na mnie największe wrażenie, ale tak naprawdę wszyscy wypadli świetnie. Wyglądali i śpiewali tak jak w telewizji albo i lepiej.
Po występach indywidualnych przyszedł czas na coś, czego w telewizji nie było - występy w duetach i w większych grupach. Mi 'szczęka opadła' jak usłyszałem "Nothing compares to you" w wykonaniu Anny Teliczan przy akompaniamencie Marcina Wyrostka oraz "Time to say goodbye" w wykonaniu Alexandra Martineza i braci Legunów. Na koniec cała ekipa szalała po scenie, jedni śpiewali, drudzy tańczyli, jeszcze inni po prostu się wygłupiali :)

Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem wszystkich występów. Trasa koncertowa "Mam Talent" to świetny pomysł, naprawdę warto zobaczyć uczestników na żywo. Na koncerty po kolejnych edycjach też się zapewne wybiorę i szczerze polecam to wszystkim fanom programu.